מוצרים

הנגשת אתרים A-WEB

כשמדברים על נגישות אתרים, הכוונה היא, בדרך כלל, ליצירת אתרים המותאמים לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות, או אנשים שאינם יכולים להשתמש בקלות באתר מסוים בצורתו הרגילה (למשל אתר ממשלתי הקיים בשפה המקומית בלבד או אתר שיתאים לשימוש גם לאנשים עם לקות ראייה כגון עיוורון צבעים , כבדות ראיה, עיוורון וכדומה). נגישות אתרים זוכה לתשומת לב רבה הן מצד גופים רגולטוריים והן מצד עסקים, ולכן ה-World Wide Web Consortium (או W3C) גיבש מערכת תקנים שאומצו באופן נרחב. על כן, אך הגיוני שמוצר הדגל שלנו ה- A-WEB, מתמקד בהנגשת אתרי אינטרנט ובהתאמה לאותם תקנים.

הפתרונות הקיימים פותרים בעיית נגישות אחת בלבד או שהם מצריכים תכנות בהתאמה אישית, הכרוך בהוצאות כבדות. לעומת זאת, A-WEB נוקט בגישה שונה לחלוטין מהתפיסה הקיימת בנוגע להנגשת אתרים. A-WEB נמצא בענן ואינו מורגש, כך שכל מה שמחלקת ה-IT שלכם צריכה לעשות הוא להטמיע שורת קוד אחת בלבד באתר שלכם. מאותו רגע, שורת הקוד "תשנה" את האתר שלכם באופן אוטומטי כך שהוא יעמוד בתקני הנגישות של WCAG 2.0 AA*. זאת בעזרת הפעלת A-WEB כשכבה מעל קוד האתר שלכם שיגרום לביצוע הפעולות הבאות:

  • הצגת אייקון כיסא הגלגלים האוניברסלי, המעיד כי האתר נגיש.
  • הכנת האתר לשימושם של קוראי מסך וכלי נגישות נוספים, למשל על ידי תיוג כל התמונות בטקסט חלופי (למשל "זוהי תמונה") שקוראי המסך יכולים לקרוא.
  • הפיכת מערכת כלי הנגישות לזמינה, כגון היפוך צבעים לאנשים עם ליקויי ראייה, על ידי לחיצה על אייקון כיסא הגלגלים.

* לתשומת לבכם: ה"שינוי" אינו "נוגע" ו/או משנה את קוד המקור כלל. עם זאת לעתים יש צורך בהתאמות ידניות באתר כדי להבטיח את התאימות עם WCAG 2.0 AA.

פלטפורמת הניהול, ה-back office שלנו, שגם היא מבוססת ענן, משלימה את A-WEB, פתרון ה-front end שלנו.
חשוב לציין ששום מידע עסקי משום דף באתר לא עובר לפלטפורמה מה שממצב את פתרונות Make-Sense כבטוחים ביותר בתחומם.
מערכת ה-back office כוללת רכיב CRM, ניהול רישיונות, סטטיסטיקות, אנליטיקס ודוחות המאפשרים לשותפים העסקיים שלנו לנהל בקלות את לקוחות Make-Sense שלהם. ידוע לנו כי ארגונים מסוימים מעדיפים להשתמש ב-A-WEB מבלי לגשת לענן, ויש לנו פתרונות מקומיים גם עבורם.